Projektowanie i wyposażenie biur

Obecne statystyki pokazują, że to właśnie w pracy spędzamy bardzo dużą część naszego życia. Właśnie dlatego powinno to być nie tylko miejsce w którym wykonujemy codzienne obowiązki, ale również czujemy się komfortowo. Nie od dziś wiadomo, że przestrzeń dookoła może pozytywnie wpływać na samopoczucie, co przyczynia się również na wzrost efektywności w pracy. W związku z tym coraz więcej właścicieli firm czy kierowników działów przykłada większą wagę do urządzania biur, które będzie nie tylko funkcjonalne, ale również ergonomiczne i estetyczne. Wbrew pozorom nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać.

Urządzanie biura bowiem to nie tylko wybór i zakup odpowiednich mebli czy sprzętu. Zalicza się do tego także dobór oświetlenia czy nawet zastosowana kolorystyka. Wszystko to może wpływać, że pracownicy będą dobrze czuli się w swoim miejscu pacy.

Aranżacja wnętrz biurowych – czy warto to zlecać specjalistom?

Wszystkim naszym klientom oferujemy profesjonalne projektowanie biur, podczas którego bierzemy pod uwagę wiele czynników. Przede wszystkim ważna dla nas jest specyfika działania danej firmy oraz współpraca poszczególnych działów. Dzięki temu możemy zaaranżować całą przestrzeń w taki sposób, żeby praca przebiegała sprawnie dla wszystkich pracowników oraz zespołów.

Co więcej, nasza praca opiera się nie tylko na projekcie wnętrz biurowców, ale również na wykorzystywaniu ergonomicznych rozwiązań, które skutecznie wpłyną na jakość pracy. Co więcej, zdajemy sobą sprawę, że kadra kierownicza czy właściciele firm mogą nie mieć czasu, by poświęcić go na dopracowywanie takich szczegółów jak kolorystyka, dobór mebli czy oświetlenia. Właśnie dlatego warto to zlecić nam, bo jesteśmy specjalistami w efektywnej aranżacji przestrzeni biurowej.

Projekt wnętrza biura – zajmiemy się wszystkim

Naszą pasją jest tworzenie przestrzeni biurowych łączących nowoczesny design, oryginalne wzornictwo i praktyczne rozwiązania. Dzięki połączeniu tych trzech aspektów projektujemy biura, które nawet mimo małej przestrzeni mogą być funkcjonalne i wykorzystują dostępne miejsce w sposób przemyślany.

W Office Projekt wychodzimy z założenia, że ergonomiczne projektowanie biur sprzyja wydajnej i szybkiej pracy. Każdy etap projektowania biur rozpoczynamy od sprawdzenia potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dotyczy to zarówno dostępnego miejsca, rodzaju prowadzonej działalności, ale również możliwości finansowych. W oparciu o te informacje nasi pracownicy pomagają w wyborze mebli, a następnie tworzą wizualizację projektu biura, uwzględniając również takie aspekty jak kolorystyka, oświetlenie czy rozkład pomieszczeń. Wykorzystując bogate doświadczenie, staramy się, aby aranżowane przez nas wnętrza spełniały potrzeby całego teamu, a także poszczególnych pracowników.

Naszym celem jest projektowanie biur, w których zarówno układ mebli, kolorystyka, jak i oświetlenie współgrają ze sobą, a przede wszystkim sprzyjają koncentracji. W swoich projektach stawiamy na funkcjonalność, ergonomię i dyskretną elegancję.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Poznaniu lub kontaktu z biurem we Wrocławiu, gdzie doświadczeni projektanci zaprojektują biuro, które będzie spełniało wszystkie oczekiwania klienta oraz stworzy komfortową atmosferę do pracy.

Projektowanie ustalenie oczekiwań inwestora wykonanie szkiców koncepcyjnych dobór kolorystyczny rodzaj oświetlenia przygotowanie wizualizacji wykonanie projektu technicznego planowanie zakresu prac Wyposażenie meble gabinetowe meble biurowe fotele gabinetowe krzesła biurowe lady recepcyjne sofy i niskie siedziska strefa Relaksu stoły Konferencyjne ścianki działowe wykładziny obiektowe meble metalowe meble pod wymiar beton dekoracyjny Usługi dodatkowe kompleksowe prace budowlane podłogi techniczne wykonanie ścianek GK ściany działowe aluminiowo- szklane sufity podwieszane usługi malarskie i elektryczne