Profirm: meble biurowe

Praca nie ogranicza się tylko do obowiązków, które się w niej wykonuje. To również miejsce, gdzie przebywamy większość naszego czasu. Ośmiogodzinne siedzenie na jednym fotelu, jeśli nie jest dostosowane do naszych potrzeb, może być nie tylko niewygodne, ale również niezdrowe. Nie ma nic bardziej obciążającego kręgosłup niż źle wyprofilowane krzesło. W trosce o siebie powinniśmy zadbać o to, aby zachować jak największy komfort pracy, tym samym zwiększając swoją produktywność i kreatywność w pracy.

Estetyka

Fotel w pierwszej kolejności pełni funkcję użytkową – to w końcu miejsce do siedzenia, które powinno być możliwie jak najwygodniejsze i jak najbardziej dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Mimo wszystko jednak jest to również jeden z elementów wyposażenia wnętrza. Dlatego nasi projektanci przykładają wielką wagę nie tylko do jakości wykonania, ale także estetyki. Produkty marki Profim to eleganckie krzesła nadające pomieszczeniu charakter.

Siedzący tryb życia

W dzisiejszym świecie znacząca większość zawodów wymaga pracy z komputerem, co powoduje, że wielu z nas prowadzi siedzący tryb życia – 8 godzin w biurze, a w wolnym czasie fotel, pilot i telewizor. Człowiek nie jest przyzwyczajony do tej pozycji, dlatego należy zadbać o wygodę, aby możliwie jak najbardziej zniwelować negatywne skutki siedzenia. Krzesła marki Profim spełniają te wymogi – dzięki nim zminimalizujesz bóle kręgosłupa, karku, nóg, a także poprawisz swój stan psychiczny – wygoda siedzenia to w końcu radość i większa kreatywność w pracy.

Indywidualne rozwiązania

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy ma inne oczekiwania wobec krzeseł, nie wszyscy mają te same parametry ciała i niektórzy wymagają zastosowania niestandardowych rozwiązań. Dlatego nasi projektanci biorą pod uwagę indywidualne potrzeby Klienta. Celem Profim jest zapewnienie wygody nawet przy wielogodzinnej pracy w pozycji siedzącej.
Add to cart