• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Panele naścienne

Panele naścienne po wielu latach zapomnienia powróciły do łask i stały się bardzo popularnym i modnym elementem dekoracyjnym nowoczesnych i eleganckich wnętrz. Najnowszej generacji, designerskie panele naścienne, dzięki swojej różnorodności i możliwościom wielokrotnych modyfikacji, mogą stanowić niepowtarzalny i unikatowy element każdego wnętrza. Panele naścienne idealnie sprawdzą się we wszystkich rodzajach pomieszczeń: biurach, salonach, sypialniach czy gabinetach, wzbogacając je o niepowtarzalny i stylowy element, który z pewnością zachwyci każdego domownika czy gościa.

Jakie panele naścienne wybrać?

Ze względu na swój dekoracyjny charakter panele naścienne idealnie sprawdzą się w takich pomieszczeniach jak biuro czy gabinet, zachwycając swoją oryginalnością i designerskim wyglądem. Wybór paneli naściennych do biura zależeć powinien od stylu aranżacji wnętrza – panele naścienne prostokątne lub panele naścienne kolorowe idealnie wpasują się w aranżację industrialną lub w elegancki i prosty styl skandynawski, dodając mu odrobiny elegancji oraz świeżej oryginalności. Panele naścienne do gabinetu również powinny być stylowe i gustowne. W prostym, ale eleganckim wnętrzu gabinetu doskonale wyglądać będzie np. designerska instalacja z paneli naściennych okrągłych lub paneli naściennych kwadratowych. Zarówno panele naścienne do biura, jak i panele naścienne do gabinetu powinny być najwyższej jakości – wyprodukowane z wysokogatunkowych komponentów, jak również powinny posiadać odpowiednie certyfikaty.

Panele naścienne Officeprojekt – najwyższa jakość i elegancja

Dostępne w asortymencie naszego sklepu panele naścienne występują w trzech kształtach: panele naścienne prostokątne, panele naścienne kwadratowe i panele naścienne okrągłe. Ponadto, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, znajdujące się w naszej ofercie panele naścienne, między innymi panele naścienne kolorowe, dostępne są w różnych rozmiarach oraz w szerokiej gamie kolorystycznej. Dodatkowo, istnieje możliwość zamontowania oferowanych przez nas paneli naściennych na trzech poziomach.

Szeroki wachlarz różnorodnych paneli naściennych, np. paneli naściennych kwadratowych, z naszego asortymentu, umożliwia tworzenie ciekawych kompozycji, które z pewnością będą stanowić niepowtarzalny element dekoracyjny domowej lub biurowej przestrzeni.

Specjalistyczna budowa oferowanych przez nasz sklep paneli naściennych oparta została na specjalistycznych, wnikliwych oraz rzetelnych badaniach naukowych, które pozwoliły nam osiągnąć najlepszą z możliwych klas pochłaniania dźwięku: klasę A. Najwyższa jakość dostępnych w naszym asortymencie paneli naściennych korzystnie wpływa na pasywność akustyczną wnętrza, co dodatnio przekłada się na komfort i wydajność pracy wewnątrz pomieszczenia, a co za tym idzie lepsze wyniki. Pozytywne efekty testów na proponowanych przez nasz sklep panelach naściennych akustycznych zostały potwierdzone wynikami badań skuteczności pochłanianiu dźwięku zgodnie z normą PN ISO 354:2005. Badania na dostępnych w naszym sklepie panelach naściennych akustycznych zostały przeprowadzone przez specjalistyczne i renomowane Laboratorium Akustyki Technicznej w Katedrze Mechaniki i Wibroakustyki AGH w Krakowie.

Montaż paneli naściennych

Wszystkie dostępne i zakupione w naszym sklepie panele naścienne akustyczne montowane są na specjalistycznych szynach montażowych. Dzięki takiemu prostemu i łatwemu sposobowi montażu, możliwie są wielokrotne zmiany kompozycji zakupionych u nas paneli naściennych akustycznych w zależności od potrzeb i indywidualnych upodobań właściciela.

Dostępne w asortymencie naszego sklepu panele naścienne akustyczne to najwyższej jakości produkt, który zachwyca swoja elegancja i designerskim stylem, a także korzyściami płynącymi z akustycznego wyciszenia. Nie czekaj dłużej, wybierz idealne panele naścienne dla siebie. Zapraszamy do kontaktu!

Ktalog niedostępny
Model 3D niedostępny
Add to cart