• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Systemy aluminiowo- szklane

W miejscu pracy spędzamy bardzo dużą część naszego czasu. Nic zatem dziwnego, że w biurze chcemy się czuć dobrze i komfortowo. To wszystko sprawia, że właściciele firm bardzo dużą wagę przykładają do wystroju wnętrz w pomieszczeniach biurowych. Może on bowiem pozytywnie wpływać na jakość pracy pracowników, ich efektywność oraz skupienie. Nie od dziś wiadomo, że w estetycznych, dobrze przemyślanych i zaprojektowanych wnętrzach, wykonywanie służbowych obowiązków będzie znacznie przyjemniejsze.

Projektując biuro należy wziąć pod uwagę jego wielkość oraz rozmieszczenie poszczególnych stref. Niektóre z nich będą wymagać wydzielenia, w taki sposób, żeby zapewnić prywatność, na przykład w trakcie spotkania. Coraz częściej w nowoczesnych przestrzeniach biurowych stosuje się modułowe ściany działowe, które są nie tylko praktyczne, ale również bardzo efektowne. Jednocześnie w prosty sposób umożliwiają podzielenie całego wnętrza na mniejsze pomieszczenia. W ten sposób bardzo często wyodrębnia się mniejsze salki czy gabinety. Modułowe ściany działowe do biura świetnie sprawdzą się niemal w każdym wnętrzu biurowym ze względu na swoje uniwersalne właściwości oraz nowoczesny design.

Szklane ściany działowe w nowoczesnych biurach

W jaki sposób praktycznie a jednocześnie elegancko podzielić miejsce w biurze? Rozwiązaniem będą szklane ściany działowe, które coraz częściej wykorzystuje się we wnętrzach nowoczesnych biurowców.

System aluminiowo- szklanych ścian działowych to możliwość swobodnej aranżacji przestrzeni. W taki sposób wiele firm wyodrębnia oddzielne pomieszczenia, gabinety, salki, a nawet kuchnię. Pozwala to na zachowanie prywatności przy jednoczesnym utrzymaniu wrażenie dużej powierzchni. Szklane ściany działowe są przezroczyste, więc przepuszczają światło, a optycznie nie zmniejszają przestrzeni. Co ważne, pozwalają na odbywanie prywatnych spotkań, ponieważ są dźwiękoszczelne.

Dzięki oferowanym przez nas ściankom pomieszczenia zyskują̨ nie tylko na atrakcyjności, ale co ważne również̇ na funkcjonalności. Dowolność konfiguracji modułów jest najbardziej cenioną cechą tego systemu, daje możliwość demontażu i przeniesienia ścianek na nowe miejsce np. w przypadku przeprowadzki. To praktyczne rozwiązanie znajdzie zastosowanie zarówno w dużych biurach, jak i tych mniejszych. Wszystko jest kwestią odpowiednio zaprojektowania, ponieważ aluminiowo-szklane ściany działowe mogą być ustawione w dowolny sposób, w zależności od wielkości, ustawienia danego pomieszczenia oraz indywidualnych potrzeb pracowników.

Ścianki działowe doskonale sprawdzają̨ się m.in. w biurach, bankach, centrach konferencyjnych, salonach samochodowych oraz placówkach służby zdrowia, ale również̇ coraz częściej są stosowane w mieszkaniach prywatnych. Zastosowanie takiej szklanej ściany będzie świetnie wyglądać, chociażby w sypialni. Z takimi rozwiązaniami często można spotkać się w bardzo nowoczesnych wnętrzach.

Modułowe ściany działowe są eleganckie w swojej prostocie, a jednocześnie bardzo praktyczne. Z całą pewnością zrobią duże wrażenie na wszystkich klientach i gościach.

Szklane ściany działowe do biura – dlaczego warto je zamontować?

Aluminiowo – szklane ściany działowe będą świetne w nowoczesnych biurach ze względu na swoje praktyczne zastosowanie. Można je ustawić w dowolny sposób, co pomoże wydzielić mniejsze pomieszczenia. Co więcej, taka szklana ściana może być elementem dekoracyjnym, ale najczęściej służy, jako łatwy i efektowny sposób do wyodrębniania salek czy gabinetów. Zapewniają prywatność, pozostawiając jednocześnie wrażenie otwartej przestrzeni. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty szklanych ścian działowych.

Ktalog niedostępny
Model 3D niedostępny
Add to cart