• 1
  • 2
  • 3
  • 4

BETON DEKORACYJNY

Oferujemy Państwu najwyższej jakości płyty betonowe dekoracyjne CONCREART. O naturalnej strukturze, kolorystyce, wyrazistości i niepowtarzalności detalu. Beton architektoniczny, oraz komponenty użyte do produkcji płyt betonowych są najwyższej jakości. Wszystkie betonowe płyty dekoracyjne, tworzone są z zachowaniem wysokich standardów produkcji. Są one formatowane, zbrojone, dzięki czemu mają zwiększoną wytrzymałość, idealne wymiary, proste krawędzie i kąty. Płyty betonowe na ścianę, można montować na styk lub odstępach, wewnątrz jak i na zewnątrz poprzez specjalnie opracowane systemy montażowe, oraz systemową impregnację.

Wymiary płyt:

  • 30×60,
  • 40×80,
  • 50×100,
  • 60×60,
  • 90×90,
  • 60×120

grubość płyt to 18mm.

Systemy montażu M1 – M3 tzw. ukryte, system M4 na kotwy z zaślepką aluminiową tzw. widoczny. Dzięki wykorzystywaniu najlepszych betonów architektonicznych oraz półproduktów do produkcji płyt, wytrzymują one próbę o sile ponad 40 Newtonów/mm². Nasze wyroby posiadają wszelkie specjalistyczne certyfikaty, a także spełniają najwyższe normy EN-13813. Dostępne są w wariancie gładkim lub porowatym. Możliwość wykonania dowolnego rozmiaru płyt betonowych, po wcześniejszym uzgodnieniu wymiarów. Ceny płyt nie uwzględniają montażu, otworów, zabezpieczenia w postaci impregnacji. Płyty betonowe dekoracyjne objęte są gwarancją producenta. Świadczymy także usługi montażowe płyt.

Jak wykorzystać beton architektoniczny?

Nietrudno zauważyć, że beton architektoniczny zyskał na popularności w ostatnich latach i stał się jednym z materiałów najchętniej wykorzystywanych przez projektantów. Ma to związek z trendami architektonicznymi – płyty betonowe dekoracyjne szczególnie dobrze współgrają z klimatem wnętrz industrialnych, loftowych i modernistycznych. Beton architektoniczny polecamy również wszystkim miłośnikom minimalizmu. Materiał ten sprawdza się znakomicie niezależnie od rozmiaru projektowanej przestrzeni – warto zastosować go w kameralnych wnętrzach, dużych salach biurowych mieszczących dziesiątki pracowników oraz na zewnątrz budynków.

Bardzo efektownym i modnym wyborem są płyty betonowe na ścianę. Takie rozwiązanie prezentuje się bardzo nowocześnie, a do tego ma wiele zalet praktycznych – beton architektoniczny stanowi dodatkową barierę termiczną i dźwiękową. Daje się też bardzo łatwo komponować z różnymi materiałami i barwami. Wprawny projektant bez problemu stworzy cudowną aranżację łącząc płyty betonowe dekoracyjne z elementami drewnianymi, metalowymi czy cegłą. W dodatku stonowana kolorystyka betonu architektonicznego pozwala na praktycznie nieograniczone dobieranie barwnych dodatków, dzięki czemu możliwe jest stworzenie zarówno monochromatycznej kompozycji w odcieniach szarości, jak i projektu zaskakującego kontrastami, gdzie płyty betonowe stanowią tło dla wyrazistych elementów aranżacji.

Dlaczego jeszcze warto postawić na płyty betonowe dekoracyjne?

Proponowane przez nas płyty betonowe znakomicie sprawdzają się, jako element nowoczesnej przestrzeni biurowej. Aktualnie jest to jedno z najwyżej ocenianych rozwiązań, zarówno pod względem technologicznym, jak i wizualnym. Do wspomnianych wyżej walorów praktycznych, warto dodać również możliwość impregnowania betonu architektonicznego, co sprawia, że materiał ten świetnie radzi sobie w miejscach o podwyższonej wilgotności. To oznacza, że w połączeniu z opcją zamawiania płyt o dowolnym, wybranym przez Klienta rozmiarze, beton dekoracyjny od Office Projekt może być stosowany niemal bez ograniczeń – nasze płyty betonowe pozwalają na realizowanie najśmielszych wizji architektonicznych.

Wysokiej jakości płyty betonowe od Office Projekt

W Office Projekt dostarczamy wyłącznie rozwiązania wysokiej jakości. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę produktów pozwalających na stworzenie praktycznej i pięknej przestrzeni biurowej. W tę charakterystykę naszej oferty wpisują się również wysokiej jakości płyty betonowe dekoracyjne – precyzyjnie wykonane, wytrzymałe i dostępne w kilku interesujących opcjach. Oprócz wyboru struktury mogą Państwo zdecydować się również na jeden z czterech kolorów, co pozwala na łatwe dopasowanie betonu architektonicznego do projektu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że montaż płyt betonowych na ścianę, jak i inne metody wykorzystania betonu architektonicznego mogą rodzić pewne pytania i wątpliwości, dlatego nasza oferta obejmuje również doradztwo projektowe oraz prace wykończeniowe i montażowe. Nasi specjaliści czekają na Państwa wiadomości i telefony. Z przyjemnością wykonamy również bezpłatną wizualizację oraz projekt wnętrza. Zapraszamy do współpracy!

Dostępna kolorystyka:

1.biały szary  2. jasno szary  3. ciemno szary  4. grafitowy.

Ktalog niedostępny
Model 3D niedostępny
Add to cart