Polmarco: meble biurowe

Historia przedsiębiorstwa Polmarco sięga początków lat 80. Wówczas na rynku pojawiły się pierwsze meble wyposażenia mieszkań sygnowane właśnie tą marką. Z biegiem lat oferta przedsiębiorstwa zmieniała się lub rozszerzała o kolejne kategorie produktów. Dziś Polmarco zajmuje się produkcją mebli biurowych i działalności tej przyświeca zasada, aby zapewniały one komfort podczas pracy i sprawiały, że staje się ona bardziej efektywna, a miejsce jej wykonywania przyjazne. Na przestrzeni lat meble Polmarco doceniło tysiące klientów na terenie naszego kraju. Wśród nich można wymienić m.in. instytucje publiczne, uczelnie wyższe, banki, hotele.

Meble do biura, ale nie tylko

Ofertę Polmarco tworzą meble:

  • pracownicze (m.in. biurka, stoły konferencyjne, kontenery i szafy na dokumenty),
  • gabinetowe,
  • recepcyjne.

Dostępne są one w zróżnicowanych seriach wzorniczych, które można rozbudowywać o kolejne elementy i tym samym łączyć w estetyczną oraz funkcjonalną zabudowę meblową.

Meble funkcjonalne

Serie mebli produkowanych przez Polmarco swym designem wpasowują się w aktualne trendy oraz są oparte na innowacyjnych rozwiązaniach podnoszących jeszcze bardziej ich funkcjonalne aspekty. Dlatego też producent w swym asortymencie prezentuje zróżnicowane elementy uzupełniające.
Zapoznaj się z asortymentem Polmarco. Porównaj ze sobą poszczególne linie mebli i wybierz te najbardziej pasujące do Twojego biura, hotelu lub innego obiektu użyteczności publicznej.