Kompleksowa aranżacja i wyposażenie wnętrz biurowych

O firmie

O firmie

Doświadczenie

Działamy na polskim rynku mebli biurowych już ponad 15 lat. Przez ten czas mieliśmy okazję poznać wiele firm i pomóc im stworzyć miejsce do pracy i rozwoju. Wnętrza i przestrzeń biurowa to dla nas miejsce wyzwań w walce o komfort pracy, dobre samopoczucie oraz prestiż przedsiębiorstwa. Chcemy, aby naszym klientom pracowało się lepiej i te wartości towarzyszą nam w Office Projekt na każdym kroku.

Klient i jego potrzeby są dla nas zawsze najważniejsze, dlatego każdą współpracę rozpoczynamy od konsultacji, w ramach której poznajemy oczekiwania klienta i przygotowujemy darmową wizualizację wnętrz.

Nasz zespół projektantów ma nie tylko wyobraźnie, ale również doświadczenie w tworzeniu przemyślanych rozwiązań. Nasz zespół regularnie uczestniczy w polskich i europejskich targach, gdzie zdobywa nowe inspiracje i poznaje aktualne trendy. Wiemy jakich mebli i materiałów warto użyć ze względu na funkcjonalność, a jakich ze względu na modę i prestiż wnętrza.

Dzięki kilkuset ukończonym projektom  twardo stąpamy po ziemi i potrafimy dostosować projekt do ograniczeń lokalowych i budżetu klienta. Jednocześnie zawsze staramy się, aby zachował on styl i funkcjonalność.

O firmie

O firmie

Dostawcy

Przez lata naszej działalności wypracowaliśmy relacje z grupą zaufanych dostawców z Polski i Włoch. Wiemy w jakich warunkach i z jakiego materiału są produkowane meble, które oferujemy naszym klientom. Uczestniczymy we wspólnych szkoleniach i mamy dostęp do najnowszych kolekcji z oferty uznanych na rynku producentów. Nasi dostawcy spełniają wysokie normy europejskie i posiadają wszelkie certyfikacje gwarantujące najwyższą jakość. Za design odpowiadają najlepsi projektanci.

Dzięki temu wiemy co oferujemy naszym klientom i możemy zagwarantować nie tylko jakość, ale i dobre warunki cenowe.

Firmy, dla których urządziliśmy biura:

ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ USŁUGĘ: OD PROJEKTU DO REALIZACJI

Umów się na bezpłatną konsultację!

1