Włoskie meble gabinetowe

Włoska marka Las Group to uznany na świecie producent mebli gabinetowych i biurowych. Nowoczesna, minimalistyczna stylistyka zaproponowana przez włoskich projektantów świetnie wpasowuje się w różnego rodzaju wnętrza biurowe, sale konferencyjne, powierzchnie call center oraz reprezentacyjne gabinety.

Meble gabinetowe, pracownicze oraz wiele więcej

Office Projekt jest jednym z autoryzowanych dystrybutorów Las Group w Polsce. W aktualnej kolekcji znalazły się dwie linie EXECUTIVE i OPERATIVE. Pierwsza z nich to drewniane meble gabinetowe o surowej, nowoczesnej formie, jak i solidnej konstrukcji. Minimalizm linii EXECUTIVE zapewnia idealne warunki do pracy, których nie zakłócają żadne zbędne, dekoracyjne elementy. OPERATIVE to kolekcja mebli do pracy indywidualnej oraz grupowej, w standardowych, funkcjonalnych formach. Las Group przygotował funkcjonalne wyposażenie do biur typu open space, firmowej recepcji oraz innych miejsc spotkań z klientami oraz kontrahentami.

Meble gabinetowe Las Group

Marka Las Group powstała w 1976 r. Aktualnie swoje produkty eksportuje do prawie 80 państw na całym świecie, poprawiając funkcjonalność tysięcy metrów kwadratowych przestrzeni biurowej. Meble włoskiego producenta zachwycają nie tylko estetycznym wyglądem, ale także trwałością. Potwierdzeniem ich wysokiej jakości są liczne certyfikaty. Polityka firmy skupia się również na ochronie środowiska oraz praw pracowniczych. Atrakcyjny design w połączeniu z najwyższą jakością i funkcjonalnością. Sprawdź kolekcję włoskich mebli biurowych Las Group!
Add to cart