Bejot: fotele i krzesła biurowe

Od kilku lat Bejot działa na krajowym i zagranicznym rynku jako znaczący producent krzeseł i foteli konferencyjnych. Z powstałego przeszło 25 lat temu niewielkiego zakładu stolarskiego Bejot stał się dużą firmą, która prezentowała swe produkty na krajowych i międzynarodowych targach, nawiązała korzystne relacje biznesowe z kontrahentami z Włoch i Czech, zdobywała nagrody oraz otrzymywała wyróżnienia podczas prestiżowych wydarzeń związanych z branżą meblarską.

Krzesła, fotele i znacznie więcej

Poza wcześniej wspomnianymi krzesłami i fotelami konferencyjnymi, Bejot specjalizuje się w produkcji siedzisk dostosowanych do użytku w recepcjach i holach. W ofercie przedsiębiorstwa dostępne są również stoły i stoliki konferencyjne, które współgrają stylistycznie z krzesłami oraz fotelami.

Design i ergonomia

Tymi pojęciami kieruje się Bejot podczas przygotowywania projektów i wykonywania mebli konferencyjnych. Przedsiębiorstwo współpracuje z cenionymi i znanymi w branży oraz nagradzanymi projektantami mebli. Wśród nich znalazł się m.in. Piotr Kuchciński, który dla Bejot zaprojektował m.in. fotele Clubin.
Każde krzesło i fotel sygnowany marką Bejot to ergonomiczne siedzisko. Można je regulować na kilka sposobów – w zakresie wysokości i głębokości siedzenia, ustawienia podłokietników i podparcia lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Tym samym można zapewnić sobie niespotykany wcześniej komfort siedzenia, nawet podczas wielogodzinnej pracy przy biurku.
Poznaj bliżej markę Bejot – serie krzeseł i foteli konferencyjnych oraz pozostałych designerskich mebli.

Add to cart